Ballina Showbiz Luana ‘përvëluese’ në minifund, provokon me gjestin që ka bërë

Luana ‘përvëluese’ në minifund, provokon me gjestin që ka bërë

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me minifund dhe po duket tejet përvëluese.

Vendi ku ka vendosur dorën, po duket paksa tendencë për të provokuar, por si gjithmonë po duket shumë e bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----