Ballina Showbiz Luana paraqitet nga Monaco, “çmend” pushuesit me format e saj

Luana paraqitet nga Monaco, “çmend” pushuesit me format e saj

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luana Vjollca, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Luana Vjollca si destinacion për këto pushime e zgjodhi Monacon, ndërsa në rrjete sociale ka publikuar pamjet e para, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi që e postoi në Instagram, moderatorja shfaqi linjat trupore e veshur me një palë bikini rozë.

Teksa po shijonte ushqimin që mbante në duar, Luana kishte vënë në plan të parë këmbët seksi dhe pranoi komente pafund nga ndjekësit.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Luana Vjollca është “Yalla Habibi” në bashkëpunim me Faydee.

---- ---- ----
-----