Ballina Showbiz Luana ndryshon ngjyrën e flokëve, kësaj radhe e ka bërë ‘pink’

Luana ndryshon ngjyrën e flokëve, kësaj radhe e ka bërë ‘pink’

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Grimeri i njohur kosovar e ka ‘transformuar’ Duda Baljen, nuk do ta njihni me këtë pamje

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me ngjyrë pink të flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Grimeri i njohur kosovar e ka ‘transformuar’ Duda Baljen, nuk do ta njihni me këtë pamje

---- ---- ----
-----