Ballina Showbiz Luana më ‘hot’ se asnjëherë, shfaqet me pantollona të zbërthyer

Luana më ‘hot’ se asnjëherë, shfaqet me pantollona të zbërthyer

57
SHPËRNDAJE

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar disa foto nga pushimet në të cilat shihet me pantollonat zbërthyer./ORAinfo/

-----