Ballina Showbiz Luana e ‘zhytur’ në luks, shikoni s aka paguar vetëm për një...

Luana e ‘zhytur’ në luks, shikoni s aka paguar vetëm për një veshje

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kololli në zi, humb një person shumë të dashur

Luana Vjollca vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Ajo është e përfolur sidomos për veshjet plot stil e për të cilat duket se paguan shuma të mëdha parash.

E për veshjen në foton që ka publikuar së fundi, Luana ka paguar 1590 euro./ORAinfo/

Kololli në zi, humb një person shumë të dashur

---- ----
----
-----
-----