Ballina Showbiz Luana e ka vapë, shfaqet pa sytjene në pushime

Luana e ka vapë, shfaqet pa sytjene në pushime

77
SHPËRNDAJE

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në publik është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Ajo se fundmi është duke i kaluar pushimet në Monaco.

Nga atje ajo ka publikuar një video ku shfaqet përvëluese.

Në këtë imazh ajo shfaqet edhe pa sytjene. /ORAinfo/

-----