Ballina Showbiz Luana “çmend” publikun në Zvicër, zbulon me shumë se ç”duhet

Luana “çmend” publikun në Zvicër, zbulon me shumë se ç”duhet

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luana Vjollca, ka lënë moderimin dhe i ka hyrë botës së muzikës.

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, së fundmi ka shkuar në Zvicër për të performuar, shkruan lajmi.net.

Ajo këndoi para një numri të madh të të pranishmëve dhe ‘çmendi’ ata e veshur me një fustan super të shkurtër.

Në një moment Luana ka kthyer vithet nga ata dhe gati sa nuk i ka zbuluar të gjitha.

Megjithatë duket se angazhimin me muzikë e ka marrë shumë seriozisht.

---- ---- ----
-----