Ballina AKTUALE LPD-ja i përgjigjet PD-së, Musliu jemi pro 21-shit Shqiptarë

LPD-ja i përgjigjet PD-së, Musliu jemi pro 21-shit Shqiptarë

648
SHPËRNDAJE

Në takimin konsultativ të ditës së premte për fillimin e negociatave për koalicion, delegacioni i LPD-së ka marrë një letër nga PD-ja për parimet bazë të mundësisë së arritjes së koalicionit bashkëqeverisës.

Kryesia e LPD-së ka mbajtur një mbledhje ditën e dielë dhe i ka shqyrtuar me vëmendje pikat të cilat i ka parashtruar PD-ja.

Kjo është letra të cilën ja kemi dorëzuar PD-së për përgjigjet tona, ka shkruar zyrja për informim e LPD-së./BujanociNet/