Ballina Showbiz “Loriku fle gjithë ditën”, bashkëshortja nuk e lë rehat dhe e zgjon...

“Loriku fle gjithë ditën”, bashkëshortja nuk e lë rehat dhe e zgjon në mënyrën më qesharake… (FOTO)

107
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Prej disa ditësh, ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ndodhet së bashku me familjen e tij në Itali, të vetizoluar në shtëpi.

E teksa kanë ndaluar çdo aktivitet të tyre, bashkëshortja e tij ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Ajo u ka lënë fansave të drejtën që t’i bëjnë pyetje nga më të ndryshme, ku shumica lidhet me “si po e kaloni kohën tani që janë të vetëkarantinuar”.

“Lorik apo Bojke, cili është fëmijë më i rrëmujshëm këto ditë nëpër shtëpi”, e pyet dikush, të cilit Monica  i përgjigjet: “Loriku fle gjumë gjithë ditën”.

Madje ajo i ka bërë edhe një shaka Canës. Teksa e ka filmuar duke bërë një sy gjumë i shtrirë në tokë, ajo ka shkuar dhe i ka future gishtin në hundë, duke e zgjuar atë.

---- ----
----
-----
-----