Ballina Showbiz Loredana rregullohet si asnjëherë më parë, po duket si ‘kukull’

Loredana rregullohet si asnjëherë më parë, po duket si ‘kukull’

44
SHPËRNDAJE

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila u bë e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku, shkruan ORAinfo.

Pak javë më parë, ajo dhe Mozziku i dhanë fund martesës së tyre.

E Lori po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/