Ballina Showbiz Loredana nuse probelmatike, po shikoni çfarë bën pas vjehrres

Loredana nuse probelmatike, po shikoni çfarë bën pas vjehrres

176
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Loredana, ka qenë së fundmi pjesë e mediave rozë me skandalin e me shtetin zviceran.

Pas tërë kësaj ngjarje duket se Loredana është mjaftë e qetë e madje dje publikoi edhe këngën më të re.

Loredana duket se ka raporte mjaftë të mira me familjen e Mozzikut edhe pas rastit të shumëpërfolur.

Në një foto, ajo shihet bashkë me vjehrrën, ku duket se kalojnë mjaftë mirë me njëra-tjetrën.

Ndryshe, Loredana ka sjellë këgnën më të re “Jetzt rufst du an”, që tashmë ka kaluar 1 milionë klikime dhe në vidoeklip reperja shihet me shumë stil.

---- ----
-----