Ballina Showbiz Loredana guxon, shfaqet pa pikë grimi

Loredana guxon, shfaqet pa pikë grimi

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo padyshim është femra më e përfolur e momentit.

Loredana Zefi ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet e pa grimuar. Reperen Loredana Zefi e kemi parë se i kushton shumë rëndësi pamjes së jashtme dhe vishet me shumë stil, shkruan lajmi.net.

Mirëpo fansave sigurisht se u ka interesuar ta dinë se si duket ajo e pa grimuar, duke pasur parasysh se në shumicën e rasteve ka dalë në publik e grimuar, ndonjëherë deri në detaje e disa herë më thjeshtë.

E as e tillë nuk e pati problem të dalë në Instagram.

---- ----
----
-----
-----