Ballina Showbiz Loredana: Don Shan Zefi, axha im më ka mësuar të jemi gjithmonë...

Loredana: Don Shan Zefi, axha im më ka mësuar të jemi gjithmonë në rrugën e Zotit

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Loredana Zefi ishte ndër emrat më të përfolur të shoubizit shqiptar duke sjell këngë të reja muzikore.

Bukuroshja ka zbuluar përmes llogarisë personale në Instagram se xhaxhai i saj është Don Shan Zefi, Kancelar Ipeshkvor i Kishës Katolike të Kosovës.

“Don Shan Zefi dhe axha im! I cili na ka mësuar të jemi gjithmonë në rrugën e Zotit dhe që na mbush gjithmonë zemrën plot me dashuri!”, ka pohuar ajo.

---- ---- ----
-----