Ballina Showbiz Loredana del për shëtitje me vajzën, Hana ju ‘shkrin me pamjen

Loredana del për shëtitje me vajzën, Hana ju ‘shkrin me pamjen

122
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ylli madh zyrtarisht lojtar i Manchester Unitedit

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

----

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Nga lidhja e tyre, çifti kanë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Së fundi, Loredana ka ublikuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje me vajzën.

E është padyshim Hana ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Ylli madh zyrtarisht lojtar i Manchester Unitedit

Postimi Loredana del për shëtitje me vajzën, Hana ju ‘shkrin me pamjen u shfaq së pari te LAJME.mk.

----- ----