Ballina Showbiz Lora në ‘zi’, ҫfarë ndodhi me të?

Lora në ‘zi’, ҫfarë ndodhi me të?

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Majftë aktive është edhe motra e saj Lora, e cila bën postime të ndryshme.

Sot ajo është shfaqur e veshur me një fustan të zi, i cili po i rri mjaftë mirë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----