Ballina LifeBizare Lopa futet në spital, sulmon pacientët

Lopa futet në spital, sulmon pacientët

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
 

Një moment tronditës u regjistrua kur një lopë e arratisur vrapoi në një dhomë pritjeje në spital dhe sulmoi pacientët në Kolumbi.

Pamjet e çuditshme tregojnë kafshën duke u future në objekt dhe duke shkaktuar panik të menjëhershëm midis pacientëve në Spitalin San Rafael në departamentin veriperëndimor kolumbian të Antioquia të shtunën, transmeton rtv21.tv.

Raportohet se askush nuk u lëndua rëndë gjatë incidentit./21Media

The post Lopa futet në spital, sulmon pacientët appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----