Ballina LifeBizare Londra pushtohet nga makinat e shtrenjta, “dorëzohen” policët (FOTO)

Londra pushtohet nga makinat e shtrenjta, “dorëzohen” policët (FOTO)

36
SHPËRNDAJE

Në muajt korrik dhe gusht Londra mbushet me makina super të shtrenjta. Duket se një gjë e tillë është kthyer në një event të përvitshëm.

Makina të markave të ndryshme nga “Rolls Royce”, “Mercedes” dhe “BMW”, shihen tek parkojnë në vijat e verdha dhe në vend ku nuk lejohet parkimi.

Por, mesa duket policët e trafikut tashmë kanë hequr dorë nga gjobat për shkak se pronarët e këtyre makinave nuk e kanë aspak problem të paguajnë!

-----