Ballina Showbiz Lolita e vesh çiken si “loçkë”, do t”iu shkrijë me bukurinë e...

Lolita e vesh çiken si “loçkë”, do t”iu shkrijë me bukurinë e saj

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ata janë bërë prindër dhe po i shijonë ditët më të lumtura.

Një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar, Besnik Qaka dhe Lolita Begolli – Qaka, gëzojnë jetë të lumtur bashkëshortore.

Ata u martuan në shtator të vitit 2017 dhe në muajin mars të vitit 2018, ata u bënë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Una.

Prindërit e Unës vazhdimisht publikojnë imazhe të bukura të saj. E kjo e fundit të cilën e publikoi e ëma e bukuroshes, do t’ju shkrijë.

“Lumturi e pastër”, ishte mbishkrimi i fotografisë që e publikoi e ëma e bukuroshes Una në Instagram, transmeton rtv21.

Prindërit e Unës janë mjaft të përkushtuar ndaj saj.

---- ----
----
-----
-----