Ballina Showbiz Lolita e publikon Besnikun në gjendje jo të mirë, shikoni si reagon...

Lolita e publikon Besnikun në gjendje jo të mirë, shikoni si reagon ai

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolita edhe pasi është bërë nënë, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të Besnikut, të cilin e ka fotografuar papritur.

“Loqkë”- është emri me të cilin ajo e quan Besnikun./ORAinfo/

---- ---- ----
-----