Ballina Showbiz Lola shkon në ditëlindjen e kunatës së saj, me këtë fustan ‘shkrinë’...

Lola shkon në ditëlindjen e kunatës së saj, me këtë fustan ‘shkrinë’ të pranishmit

142
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur Daut Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur në veçanti për paraqitjet e saj me shumë stil, përcjell ORAinfo.

Lola ecë gjithmonë një hap me modën dhe veshjet e saj i kanë lakmi të gjitha vajzat.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Ajo mbrëmë ka marrë pjesë në festën e ditëlindjes së kunatës së saj, Vesa Haradinaj.

Disa foto të publikuara nga Lola, ajo shihet e veshur me fustan të shkurt e shumë me stil.

Me këtë pamje ajo ka rrëmbyer gjithë vëmendjen tek të pranishmit në ditëlindjen e kunatës së saj. /ORAinfo/

---- ----
-----