Ballina Showbiz Lola shfaqet shumë elegante në imazhin e fundit

Lola shfaqet shumë elegante në imazhin e fundit

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lola Haradinaj është tani një emër shumë i njohur për publikut.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, përcjell ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Lola edhe në fotografit e fundit që ka hedhur në Instagram ka mahnitur me pamjen, elegancën dhe stilin me shumë shije që ka shfaqur.

E veshur e tëra në të zeza, Lola dukej më në formë se asnjëherë më parë teksa shkruan që është gjithmonë e gatshme që të dhuroi buzëqeshje. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----