Ballina Showbiz Lola shfaqet rrugëve të Londrës me veshje si adoleshente, befason me pozën

Lola shfaqet rrugëve të Londrës me veshje si adoleshente, befason me pozën

60
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur Daut Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur në veçanti për paraqitjet e saj me shumë stil, përcjell ORAinfo.

Lola ecë gjithmonë një hap me modën dhe veshjet e saj i kanë lakmi të gjitha vajzat.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në Londër.

Ajo është veshur me veshje si adoleshente, e ajo që mori gjithë vëmendjen është poza e saj provokuese./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----