Ballina Showbiz Lola në veshje të ngushtë e të shkurtë, ekspozon trupin si ‘peshk’

Lola në veshje të ngushtë e të shkurtë, ekspozon trupin si ‘peshk’

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur Daut Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur në veçanti për paraqitjet e saj me shumë stil, përcjell ORAinfo.

Lola ecë gjithmonë një hap me modën dhe veshjet e saj i kanë lakmi të gjitha vajzat.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në mbrëmje e ajo që mori gjithë vëmendjen është trupi i saj si ‘peshk’./ORAinfo/

---- ---- ----
-----