Ballina Showbiz Lola fillon përgatitjet për festat e fundvitit, shikoni si e ka zbukuruar...

Lola fillon përgatitjet për festat e fundvitit, shikoni si e ka zbukuruar shtëpinë

131
SHPËRNDAJE

Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Lola është një nënë shumë e përkushtuar por krahas kësaj ajo përkujdeset shumë që gjithmonë të paraqitet plot stil dhe tërheqëse.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka filluar zbukurimet për festat e fundvitit./ORAinfo/

----- ----- ----- -----