Ballina Showbiz Lola e Dauti në darkë romantike, zonja mori tërë vëmendjen me pamjen...

Lola e Dauti në darkë romantike, zonja mori tërë vëmendjen me pamjen e saj

121
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet në darkë me Dautin dhe mori vëmendjen me pamjen e saj./ORAinfo/

Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë

---- ----
-----