Ballina Showbiz Lola del në qytet me veshje provokuese, kjo s’do t’i pëlqejë Dautit

Lola del në qytet me veshje provokuese, kjo s’do t’i pëlqejë Dautit

533
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lola Haradinaj u bë enjohur në publik si gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil dhe tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumta.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet me një veshje goxha të hapur e kjo duket se s’do t’i pëlqejë Dautit./ORAinfo/

---- ---- ----
-----