Ballina Showbiz Loch Matranga publikon këngën Pse po ma then zemren (Video)

Loch Matranga publikon këngën Pse po ma then zemren (Video)

211
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Llochi brenda pak kohe u bë i njohur me videoklipet dhe me tekstet e tij interesante dhe shume kreative.

Për një kohë të shkurt publikoi disa këngë me videoklipe. E kënga që e bëri atë më të famshëm është “Avdush”, shkruan BujanociNet.

Loch Matranga ka publikuar tani edhe këngën e tij të fundit “Pse po ma then zemren”, e cila është shum kreative me një tekst tepër interesant, por aty Llochi ka bër edhe bashkpunim me aktorin e mirnjohur, Ilir Prapashtica, i njohur në opinion me emrin e tij të artit si “Longari”, ju mund ta dëgjoni tekstin e kënges së tij më posht.

Po aqë sa domethënes teksti edhe më domethenës pamjet e videoklipit ku flasin për jetën reale të qifteve sotë duke treguar prindërin e një vajze i cili për interesa personale të pasuries e jepë vajzen e tij pa dashuri.

---- ----
----
-----
-----