Ballina Sport Liverpool-Norwich, nis me autogol sezoni i ri në Angli

Liverpool-Norwich, nis me autogol sezoni i ri në Angli

13
SHPËRNDAJE

“Anfield” po luhet ndeshja e parë e sezonit të ri të Premierligës mes Liverpool dhe Norwich.

Goli i parë i takimit dhe njëkohësisht i kampionatit shënohet në minutën e 7-të.

Në fakt ishte një autogol i Hanley, i cili në përpjekje për ta larguar topin, e dërgon pa dashur në rrjetë, 1-0 për Liverpoolin.

The post Liverpool-Norwich, nis me autogol sezoni i ri në Angli appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----