Ballina Lajme nacionale LIVE Paraqitja e parë e Hysni Gucatit para Speciales

LIVE Paraqitja e parë e Hysni Gucatit para Speciales

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Ka filluar paraqitja e parë në Hagë e kreut të Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati.

Më 25 shtator, Gucati u arrestuan si i dyshuar nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, me mbështetjen e EULEX-it dhe policisë së Kosovës dhe u transferuan në objektin e paraburgimit të Dhomave të Specializuara të Kosovës në Hagë./21Media

The post LIVE Paraqitja e parë e Hysni Gucatit para Speciales appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----