Ballina Lajme Bota/Rajoni Lindi pa organ gjenital, më në fund humbet virgjërinë në moshën 45...

Lindi pa organ gjenital, më në fund humbet virgjërinë në moshën 45 vjeç (Foto)

199
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një burrë i cili ka lindur pa penis thotë se ai më në fund ka arritur të ketë marrëdhënie seksuale në moshën 45 vjeç pasi ka një organ bionik të implantuar duke përdorur lëkurën e tij.

Katerieri nga Mançester i Madh tha që ai dhe e dashura e tij Fedra Fabian janë të kënaqura me rezultatet e operacionit të tij të madh në Spitalin Universitar të Londrës. Andrew lindi me eksstrofi të fshikëzës, një defekt i rrallë i lindjes që do të thoshte se ai kishte lindur me testikuj por pa penis.

Eksstrofia e fshikëzës zakonisht prek një në çdo 40,000 lindje, por çështja e Andrew thuhet se prek vetëm një në rreth 20 milion njerëz.Pas 6 javësh ai bëri seks për herë të parë në moshën 45 vjeç me bashkëshorten e tij Fedra. Pasi të gjithë Fedra dhe unë kemi kaluar, është qershi mbi tortë, “tha ai. ‘Fedra kishte rezervuar një udhëtim romantik në Amsterdam për ditëlindjen time, por ndjeva se do të kishte pasur presion shumë.

Kirurgët përdorën muskuj, nerva dhe lëkurë nga krahu i Andreë për të krijuar penisin në operacionin pionier.

---- ----
-----