Ballina Showbiz Linda Morina niset për dasmë, vesh fustan të gjatë e bën këtë...

Linda Morina niset për dasmë, vesh fustan të gjatë e bën këtë grim e frizurë

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Linda Morina vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ‘spontane’, shkruan ORAinfo.

Tashmë Linda është e njohur për publikun e gjerë, e duke e qenë e tillë padyshim se ka edhe numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive si në Facebook ashtu edhe në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të kuq e të gjatë, me stilin e flokëve dhe grimit siҫ jemi mësuar ta shohim gjithmonë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----