Ballina Showbiz Linda Morina në dasmë, fustanin dhe këpucët e saj duhet t’i shihni...

Linda Morina në dasmë, fustanin dhe këpucët e saj duhet t’i shihni patjetër

192
SHPËRNDAJE

Linda Morina vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ‘spontane’, shkruan ORAinfo.

Tashmë Linda është e njohur për publikun e gjerë, e duke e qenë e tillë padyshim se ka edhe numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive si në Facebook ashtu edhe në Instagram.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur kuq e zi.

Lindën jemi mësuar ta shohim të veshur me motive kombëtare./ORAinfo/

-----