Ballina Showbiz Linda me foto ‘profesionale’, këto pamje do t’iu befasojnë

Linda me foto ‘profesionale’, këto pamje do t’iu befasojnë

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

E ashtuquajtura këngëtare, Linda Morina është ndër personazhet më të përfolura.

Ajo vazhdon me veprimet e saj shumë të ҫuditshme, shkruan ORAinfo.

Linda vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me minifund dhe fotoja duket paksa më profesionale se zakonisht./ORAinfo/

---- ---- ----
-----