Ballina Lajme nacionale Limaj ka vazhduar takmet me strukturat e Nismës Socialdemokrate

Limaj ka vazhduar takmet me strukturat e Nismës Socialdemokrate

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka vazhduar takimet me struktura dhe aktivistë të Nismës Socialdemokrate

Kreu i Nismës të dielën e ka kaluar të Liqeni i Radoniqit me struktura të Nismës nga rajoni i Dukagjinit.

“Të liqeni i mrekullueshëm i Radoniqit, me struktura dhe aktivistë të Nismës nga rajoni i Dukagjinit. Edhe në këto degë, si kudo tjetër në degët tona, pashë entuziazëm dhe mobilizim të jashtëzakonshëm për betejat e radhës”, ka shkruar ndër të tjera Limaj.

Më tutje, Limaj thotë se Nisma është e gatshme dhe me objektiva të qarta.

“Ne jemi gati”, ka shtuar Limaj.

Ndryshe, Limaj një ditë më parë ka postuar fotografi nga Bjeshkët e Sharrit me struktura të Nismës në Prizren dhe Dragash.

---- ----
----
-----
-----