Ballina Showbiz Liberta vishet e gjitha në të kuqe, duket më joshëse se kurrë

Liberta vishet e gjitha në të kuqe, duket më joshëse se kurrë

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo gjithmonë ka ditur që të jetë në qendër të vëmendjes.

Liberta Spahiu Është padyshim një nga fytyrat më të dashura të ekraneve shqiptare.

Ajo krahas karrierës së suksesshme si moderator, është edhe një femër e bukur, me stil dhe tejet seksi, shkruan Indeksonline.

Bëhet fjalë për, prezantuesen, Liberta Spahiu e cila është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Në disa imazhe që ka hedhur së fundi në ‘Instagram’, Liberta u shfaq ‘bombastike’ dhe e ‘zjarrtë’, në një fustan të kuq ajo u kujdes t’i vinte në pah pikat e saj të forta.

---- ---- ----
-----