Ballina Showbiz Leonorën e bën grimerja ‘kukull, mezi do ta njhni në foton e...

Leonorën e bën grimerja ‘kukull, mezi do ta njhni në foton e fundit

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Man United shënon fitore ndaj PSG-së në Francë

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar tek grimerja.

E me këtë pamje, Leonora po duket si një 20-vjeçare./ORAinfo/

Man United shënon fitore ndaj PSG-së në Francë

---- ---- ----
-----