Ballina Showbiz Leonora vishet e rregullohet si asnjëherë më parë, nuk do ta njihni...

Leonora vishet e rregullohet si asnjëherë më parë, nuk do ta njihni me këtë pamje

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë.

Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

Së fundmi ajo ka sjellur projektin më të ri muzikor, i cili duket se po pëlqehet nga publiku.

E sot Leonora ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

---- ---- ----
-----