Ballina Showbiz Leonora sjell imazhet më të bukura nga klasa e parë

Leonora sjell imazhet më të bukura nga klasa e parë

93
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Yllka shkëlqen në dasmë, e gjithë vëmendja tek fustani i saj me pupla

Leonora Jakupi është një emër tejet i lakuar në mediet rozë.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, Leonora ka ndarë me ndjekësit imazhe nga klasa e parë.

Duket se edhe në fëmijëri Leonora ka qenë po kaq simpatike se edhe tani./ORAinfo/

Yllka shkëlqen në dasmë, e gjithë vëmendja tek fustani i saj me pupla

Yllka shkëlqen në dasmë, e gjithë vëmendja tek fustani i saj me pupla

---- ----
----
----- ----
-----