Ballina Showbiz Leonora shfaqet pa të brendshme: Po nuk provove gjera të ndryshme, kurrë…

Leonora shfaqet pa të brendshme: Po nuk provove gjera të ndryshme, kurrë…

515
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kthesë e madhe, Boban shumë afër të bëhet drejtor i skuadrës së Serie A, rivalit të Milanit

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur në një futsan nusërie.

Ajo që bie në sy është se Leonora në këto imazhe shfaqet pa reçipeta.

Po nuk provove gjëra të ndryshme, kurrë nuk do ta dishë cilat janë me të mirat”, e ka përshkuar foton Leonora. /ORAinfo/

Kthesë e madhe, Boban shumë afër të bëhet drejtor i skuadrës së Serie A, rivalit të Milanit

Kthesë e madhe, Boban shumë afër të bëhet drejtor i skuadrës së Serie A, rivalit të Milanit

---- ----
-----