Ballina Showbiz Leonora sapo doli nga frizerja, po duket më e bukur se asnjëherë...

Leonora sapo doli nga frizerja, po duket më e bukur se asnjëherë më parë

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë.

Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

Së fundmi ajo ka sjellur projektin më të ri muzikor, i cili duket se po pëlqehet nga publiku.

E sot Leonora ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----