Ballina Showbiz Leonora publikon video nga palestra, ekspozon linjat përfekte

Leonora publikon video nga palestra, ekspozon linjat përfekte

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonora është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur që në daljen e parë dhe që nga atëherë u bë një ndër më të preferuarat e publikut.

Këngët e saj pothuajse përherë bëhen hite të padiskutueshme.

Leonora është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, ajo përherë publikon imazhe të ndryshme për ndjekësit.

Sot, ajo ka publikuar një video nga palestra nga ku edhe ekspozon trupin në top-formë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----