Ballina Showbiz Leonora nuk po ndalet, vesh kompletet më të bukura e po duket...

Leonora nuk po ndalet, vesh kompletet më të bukura e po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë.

Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

Së fundmi ajo ka sjellur projektin më të ri muzikor, i cili duket se po pëlqehet nga publiku.

E sot Leonora ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar dhe po duket tejet bukur e veshur me shumë stil./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----