Ballina Showbiz Leonora ka disa fjalë për lojtarët kosovar, pas ndeshjes me Anglinë

Leonora ka disa fjalë për lojtarët kosovar, pas ndeshjes me Anglinë

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë.

Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

Edhe Leonora sonte e ka ndjekur ndeshjes mes Kosovës dhe Anglisë.

“Bravo djem, ju jeni krenaria jonë”- ka shkruar Leonora./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----