Ballina Showbiz Leonora Jakupi bëhet nuse, do ta ‘çmend’ burrin e saj me këtë...

Leonora Jakupi bëhet nuse, do ta ‘çmend’ burrin e saj me këtë pamje

123
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjollca sapo doli nga frizerja, shikoni si po duket me këtë grim dhe frizurë të rëndë

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

----

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet me një fustan të bukur dhe po duket mahnitëse./ORAinfo/

Vjollca sapo doli nga frizerja, shikoni si po duket me këtë grim dhe frizurë të rëndë

Postimi Leonora Jakupi bëhet nuse, do ta ‘çmend’ burrin e saj me këtë pamje u shfaq së pari te LAJME.mk.

----- ----