Ballina Showbiz Leonora e vërteton edhe njëherë se është ‘më e mira ndër shoqe’

Leonora e vërteton edhe njëherë se është ‘më e mira ndër shoqe’

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta ka shkuar sonte tek nëna, shikoni ҫfarë ka gatuar ajo për të

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me shoqe dhe ajo po duket më e bukura./ORAinfo/

Learta ka shkuar sonte tek nëna, shikoni ҫfarë ka gatuar ajo për të

Postimi Leonora e vërteton edhe njëherë se është ‘më e mira ndër shoqe’ u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
----- ----
-----