Ballina Showbiz Leonitës i është shtuar shumë oreksi në shtatzëni, shikoni ҫfarë po ha

Leonitës i është shtuar shumë oreksi në shtatzëni, shikoni ҫfarë po ha

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Granit Xhaka është futbollisti i njohur kosovar e qe karrierën e tij po e zhvillon në ekipin e Arsenalit.

Po aq i përfolur sa ai nga mediat kombëtare dhe të huaja është edhe gruaja e tij, Leonita, shkruan ORAinfo.

Çifti tani po presin të bëhen prindër për herë të parë e gjatë kësaj kohe nuk po mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot Leonita ka publikuar në Instagram ushqimin.

Duket se bukuroshes i është shtuar shumë oreksi gjatë shtatzënisë./ORAinfo/

---- ----
-----