Ballina Showbiz Leonitën po e zbukuron kaq shumë shtatzënia, kështu është bërë gati për...

Leonitën po e zbukuron kaq shumë shtatzënia, kështu është bërë gati për dasmë

91
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për dasmë dhe me këtë pamje po e dëshmon sa shumë po e zbukuron shtatzënia./ORAinfo/

---- ----
-----