Ballina Showbiz Leonita tregon barkun e fryrë, ky është reagimi i Granitit

Leonita tregon barkun e fryrë, ky është reagimi i Granitit

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Së shpejti ata do të bëhen prindër.

Granit Xhaka është një nga futbollistët më të suksesshëm shqiptarë në arenën ndërkombëtare, lojtari i Arsenalit dhe i kombëtares Zvicerane tash e një kohë është në pritje për tu bërë baba për herë të parë, shkruan Indeksonline.

Xhaka duket mjaft i gëzuar, dhe vazhdimisht poston fotografi ku tregon se së shpejti do të bëhet baba.

E së fundmi përmes një Insta Story, është bërë publike një fotografi mjaft interesante. Granit Xhaka puth barkun e bashkëshortes, duke i dhuruar dashuri pasardhësit që pritet të vijë në jetë.

Ai ende nuk e ka bërë publike gjininë e fëmijës që pret.

---- ---- ----
-----