Ballina Showbiz Leonita shtatzënë vishet me fustan të shkurtër, por ja si kujdeset për...

Leonita shtatzënë vishet me fustan të shkurtër, por ja si kujdeset për barkun e fryrë

92
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me fustan të shkurtër dhe po mbanë barkun me duar.

Si gjithmonë, edhe në këtë foto Leonita po duket shumë e ëmbël./ORAinfo/

---- ---- ----
-----