Ballina Showbiz Leonita së shpejti do të bëhet nënë, shikoni si është zbukurar

Leonita së shpejti do të bëhet nënë, shikoni si është zbukurar

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonita Xhaka është gruaja e futbollistit të njohur, Granit Xhakës.

Me veshjet e saj plot stil ajo është shumë e përfolur si nga mediat kombëtare ashtu edhe nga ato të huaja, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Graniti së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

E duket se shtatzënia e ka zbukuruar kaq shumë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----